in

Amazon Prime Day 2024: Tarihi, Başlangıç Saati ve Alışveriş Tavsiyeleri

AmazonPrimeDay2024Tarihi2CBaC59FlangC4B1C3A7SaativeAlC4B1C59FveriC59FTavsiyeleri 20240707 101908 0000

Amazon Prime Day, yılın en büyük indirim etkinliklerinden biri olarak bilinir ve akıllı alışverişçiler için muazzam tasarruf fırsatları sunar. Bu yılki sezonun teklifleri şimdiden etkileyici olsa da, Prime Day adeta indirimlerin “esas şimdi beni izle” dediği bir olaydır.

Prime Day 2024 Ne Zaman?

Amazon Prime Day, 16 Temmuz saat 03:01’de (Türkiye saati ile) başlayacak ve 17 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu tarih, Haziran ayının sonlarında resmen duyuruldu. Ancak, Prime üyeleri için güzel bir haber var: Bazı erken indirimlerden şimdiden yararlanabilirsiniz!

Fire tabletlerden Fire TV’lere ve mesh Wi-Fi yönlendiricilerine kadar seçili Amazon Alexa özellikli cihazlarda Prime üyelerine özel erken indirimler başladı bile.

Prime Day’de Ne Almalı?

Prime Day’de neredeyse her şeyde indirim oluyor, bu yüzden “Prime Day’de ne almalıyım?” diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte size bazı öneriler:

Dizüstü Bilgisayarlar: Prime Day, her türlü kullanım için dizüstü bilgisayarlarda büyük indirimler sunar. Okula dönüş, uzaktan çalışma veya oyun için yeni bir cihaz arıyorsanız, yılın en iyi zamanlarından biri.

Apple Ürünleri: Prime Day, okula dönüş sezonunun öncüsü ve Apple ürünlerini satın almak için yılın en iyi zamanlarından biri. MacBook, iPad, Apple Watch veya AirPods’ta indirim arıyorsanız, Prime Day önemli tasarruflar için altın biletiniz olabilir.

Amazon Cihazları: Prime Day indirimleri genellikle Amazon donanımlarında yılın en düşük fiyatlarını sunar. Kindle e-okuyucular da dahil olmak üzere tüm Amazon cihazlarında büyük indirimler bekleyebilirsiniz.

Prime Day Alışverişi İçin İpuçları

  1. Liste Yapın: Prime Day alışverişi yaparken, satın almak istediklerinizin bir listesini oluşturmak iyi bir fikirdir.
  2. Fiyatları Takip Edin: Camelcamelcamel gibi ücretsiz Amazon fiyat takip araçları, fiyat geçmişi hakkında kapsamlı bilgiler sunar.
  3. Prime Üyesi Olun: En iyi fırsatlardan yararlanmak için Amazon Prime üyesi olmanız gerekir. Amazon, 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunar, böylece tam olarak taahhütte bulunmadan önce deneyebilirsiniz.

Prime Day’e Nasıl Hazırlanmalı?

Prime Day 2024, kaçırmak istemeyeceğiniz bir satış etkinliği. Tasarruf etmek veya okula dönüş telaşından kaçınmak istiyorsanız, şimdiden hazırlanmaya başlamanız önemli.

Prime üyesi değilseniz bile, Amazon’un genel indirimleri herkese açıktır. Ancak en iyi fırsatları yakalamak için Prime üyeliği büyük avantaj sağlar.

Bütçenizi belirleyin, istediğiniz ürünlerin bir listesini yapın ve fiyatları takip etmeye başlayın. Prime Day geldiğinde hazır olun ve en iyi fırsatları kaçırmayın!


Okusana.ORG sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.