Kullanım Koşulları

Giriş

Okusana.ORG, kullanıcılarımızın Okusana’yı ve sunduğumuz tüm hizmetleri kullanmalarına ilişkin kuralları ve koşulları belirleyen bu Kullanım Koşullarını sunmaktadır. Bu Koşullar, Okusana’nın web sitesi ve hizmetlerini kullanırken uymanız gereken şartları ve sorumlulukları açıklar. Amacımız, siz değerli kullanıcılarımız için güvenli ve keyifli bir deneyim sağlamaktır.

Siteyi ve Hizmetleri Kullanımınız

Siteyi ve Hizmetleri kullanarak bu Koşulları kabul ettiğinizi ve bunlara uymayı taahhüt ettiğinizi beyan edersiniz. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, Siteyi veya Hizmetleri kullanmamalısınız.

Siteyi ve Hizmetleri Kullanma Hakkınız

Siteyi ve Hizmetleri yalnızca yasal ve meşru amaçlar için kullanabilirsiniz. Siteyi veya Hizmetleri aşağıdakiler için kullanamazsınız:

  • Yasa dışı, zararlı, aldatıcı veya yanıltıcı faaliyetler.
  • Spam veya istenmeyen e-posta göndermek.
  • Virüs veya diğer zararlı yazılımlar yüklemek veya yaymak.
  • Okusana’nın veya üçüncü tarafların sistemlerine veya ağlarına yetkisiz erişim sağlamak veya bunlara müdahale etmek.
  • Okusana’nın veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek.
  • Başkalarına zarar vermek veya taciz etmek.

Kullanıcı Hesabı

Siteyi ve Hizmetleri kullanmak için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekebilir. Hesap oluştururken doğru ve güncel bilgiler sağlamayı ve hesabınızı güvende tutmayı kabul edersiniz. Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya başka bir güvenlik ihlali durumunda, derhal bize bildirmeyi kabul edersiniz.

İçerik

Sitede ve Hizmetlerde bulunan tüm içerik, Okusana’nın ve lisansörlerinin mülkiyetindedir veya bunlara lisans verilmiştir. Bu içeriği, Okusana’nın veya lisansörlerinin önceden yazılı izni olmadan kopyalayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz, değiştiremez veya türev eserler oluşturamazsınız.

Fikri Mülkiyet

Okusana, Sitede ve Hizmetlerde bulunan tüm ticari markalar, logolar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir. Bu fikri mülkiyet haklarını Okusana’nın önceden yazılı izni olmadan kullanamazsınız.

Sorumluluk Reddi

Siteyi ve Hizmetleri “olduğu gibi” ve “herhangi bir garanti olmaksızın” sağlıyoruz. Siteyi ve Hizmetleri kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu değiliz.

Tazminat

Okusana’yı, çalışanlarını, temsilcilerini, direktörlerini ve müteahhitlerini, Siteyi veya Hizmetleri kullanmanızdan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olan her türlü talep, hasar, kayıp, yükümlülük, masraf ve harcamadan (makul avukatlık ücretleri dahil) tazmin etmeyi ve tazmin etmeyi kabul edersiniz.

Yasal Uyarılar

Bu Koşullar, Okusana ile sizin aranızdaki tüm anlaşmayı oluşturur ve Siteyi ve Hizmetleri kullanımınızla ilgili önceki tüm sözleşmeleri ve anlaşmaları geçersiz kılar. Bu Koşullar, Ticaret Kanunu’nun (TTK) veya başka bir yasanın izin verdiği ölçüde yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, o hüküm bu Koşullardan çıkarılacak ve kalan hükümler tam olarak yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Okusana’nın önceden yazılı izni olmadan devredilemez. Bu Koşullar, Okusana ve sizin lehinize ve mirasçılarınızın, haleflerinizin ve temsilcilerinizin aleyhine uygulanabilir ve yürürlükte kalacaktır.

Bize Ulaşın

Bu Koşullar veya Siteyi veya Hizmetleri kullanımınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sonerbagci1@hotmail.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Okusana.ORG sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın